Продукція > AVX > SL205E224MAB
SL205E224MAB
SL205E224MAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.22uF 20% Z5U
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF Z5U 2 0 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL205E224MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL205E224MAB SL205E224MAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.22 uF Z5U 2 0 % 2.54 mm