Продукція > AVX > SL205E334MAB
SL205E334MAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.33uF 20% Z5U
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF Z5U 2 0 % 2.54 mm.
Інші пропозиції SL205E334MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL205E334MAB SL205E334MAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF Z5U 2 0 % 2.54 mm