Продукція > AVX > SL211A102KAB
SL211A102KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 1000pF 10% C0G
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL211A102KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL211A102KAB SL211A102KAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm