Продукція > TDK > SL2125-152KR99-PF
SL2125-152KR99-PF
SL2125-152KR99-PF TDK
SL_Series_2125.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1500uH 0.99A
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5MH 990MA 610MOHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.819" Dia (20.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 610mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.3A, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Inductance: 1.5 mH, Current Rating (Amps): 990 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL2125-152KR99-PF SL_Series_2125.pdf
на замовлення 88900 шт:
SL2125-152KR99-PF SL2125-152KR99-PF Виробник : TDK Corporation SL_Series_2125.pdf Description: FIXED IND 1.5MH 990MA 610MOHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.819" Dia (20.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 610mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.3A
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Inductance: 1.5 mH
Current Rating (Amps): 990 mA