Продукція > SL2 > SL2125-472KR59-PF
SL2125-472KR59-PF
SL_Series_2125.pdf
Виробник:
на замовлення 83400 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7MH 590MA 1.71OHM TH, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open), Size / Dimension: 0.819" Dia (20.80mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 1.71Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 780mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Inductance: 4.7 mH, Current Rating (Amps): 590 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL2125-472KR59-PF SL2125-472KR59-PF Виробник : TDK Corporation SL_Series_2125.pdf Description: FIXED IND 4.7MH 590MA 1.71OHM TH
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder (Open)
Size / Dimension: 0.819" Dia (20.80mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 1.71Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 780mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Inductance: 4.7 mH
Current Rating (Amps): 590 mA