Продукція > SL2 > SL215C104KAB
SL215C104KAB
Виробник:
на замовлення 98200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SL215C104KAB
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL215C104KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL215C104KAB SL215C104KAB Виробник : Kyocera AVX SL_Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.1 uF X7R 10 % 5.08 mm