Продукція > AVX > SL215C332KABTR1
SL215C332KABTR1 AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 3300pF 10% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 3300 pF X7R 1 0 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL215C332KABTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL215C332KABTR1 SL215C332KABTR1 Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 3300 pF X7R 1 0 % 5.08 mm