Продукція > AVX > SL215E334ZAB
SL215E334ZAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts0.33uF Z5U
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF Z5U -20/+80% 5.08 mm.
Інші пропозиції SL215E334ZAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL215E334ZAB SL215E334ZAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.33 uF Z5U -20/+80% 5.08 mm