SL22 4R014
SL224R014.pdf
Код товару: 198740
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Термістори
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL224R014 SL224R014 Виробник : Vishay / Ametherm SL224R014.pdf Inrush Current Limiters 22mm 4ohms 14A INRSH CURR LIMITER
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SL22 4R014 SL22 4R014 Виробник : Ametherm SL224R014-238043.pdf Inrush Current Limiters 22mm 4ohms 14A INRSH CURR LIMITER
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
SL224R014 SL224R014 Виробник : Vishay Ametherm SL224R014.pdf Description: ICL 4 OHM 20% 14A 22MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.866" (22.00mm)
Lead Spacing: 0.307" (7.80mm)
Approval Agency: CSA
Current - Steady State Max: 14 A
R @ 25°C: 4 Ohms
R @ Current: 50 mOhms
SL22 4R014 SL22 4R014 Виробник : Ametherm SL224R014.pdf Description: ICL 4 OHM 20% 14A 22MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 0.866" (22.00mm)
Lead Spacing: 0.307" (7.80mm)
Approval Agency: CSA
Part Status: Active
R @ 25°C: 4 Ohms
R @ Current: 50 mOhms
tariffCode: 85334010
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Zulassungen: CSA, UL
Maximaler eingeschwungener Strom bei 25°C: 14A
euEccn: NLR
Maximale Nennenergie bei 25°C: 100J
Widerstand (25°C): 4ohm
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Scheibengröße: 22mm
usEccn: EAR99
Produktpalette: SL22
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 5
SL22 4R014 SL22 4R014
товару немає в наявності