Продукція > AVX > SL221A221JAB
SL221A221JAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 220pF 5% C0G
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 220 pF C0G(NP0) 5 % 6.35 mm.
Інші пропозиції SL221A221JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL221A221JAB SL221A221JAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 220 pF C0G(NP0) 5 % 6.35 mm