Продукція > AVX > SL221C103MAB
SL221C103MAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.01uF 20% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF X7R 20 % 6.35 mm.
Інші пропозиції SL221C103MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL221C103MAB SL221C103MAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .01uF X7R 20 % 6.35 mm