Продукція > AVX > SL221C104KAB
SL221C104KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.1uF 10% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 1 0 % 6.35 mm.
Інші пропозиції SL221C104KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL221C104KAB SL221C104KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.1 uF X7R 1 0 % 6.35 mm