Продукція > AVX > SL221C223KAB
SL221C223KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts 0.022uF 10% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .022uF X7R 1 0 % 6.35 mm.
Інші пропозиції SL221C223KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL221C223KAB SL221C223KAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC .022uF X7R 1 0 % 6.35 mm