Продукція > AVX > SL225C103KAB
SL225C103KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.01uF 10% X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .01uF X7R 10 % 6.35 mm.
Інші пропозиції SL225C103KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL225C103KAB SL225C103KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC .01uF X7R 10 % 6.35 mm