SL301A103JAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - SL301A103JAB - Capacitor, MLCC 09R5366
tariffCode: 85322400
productTraceability: No
rohsCompliant: NO
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
на замовлення 740 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SL301A103JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL301A103JAB SL301A103JAB Виробник : KYOCERA AVX Components sl-series.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
SL301A103JAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
SL301A103JAB SL301A103JAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V .01uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm