SL301A103JABTR1
SL301A103JABTR1 KYOCERA AVX Components
sl-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 181
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL301A103JABTR1 Виробник : KYOCERA AVX Description: SL301A103JABTR1
на замовлення 780 шт:
SL301A103JABTR1 SL301A103JABTR1 Виробник : KYOCERA AVX Components sl-series.pdf Cap Ceramic 0.01uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C T/R