SL301A822JABTR1
SL301A822JABTR1 KYOCERA AVX Components
sl-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0082uF 100V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C T/R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 8200pF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL301A822JABTR1 Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
SL301A822JABTR1 SL301A822JABTR1 Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 8200pF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm