SL301C274KAB
SL301C274KAB KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.27 uF X7R 10 % 5.08 mm
на замовлення 645 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SL301C274KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL301C274KAB SL301C274KAB Виробник : KYOCERA AVX Components nods.pdf Capacitor, 0.27 UFD, 100V, +/-10%