Продукція > AVX > SL302A103KAB
SL302A103KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200volts 0.01uF 10% C0G
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V .01uF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL302A103KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL302A103KAB SL302A103KAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200V .01uF C0G(NP0) 10 % 5.08 mm