SL305A103JAB
SL305A103JAB KYOCERA AVX Components
sl-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .01uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL305A103JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305A103JAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
товару немає в наявності
SL305A103JAB SL305A103JAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .01uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm