SL305A333JAB
SL305A333JAB KYOCERA AVX Components
sl-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.033uF 50V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .033uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL305A333JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305A333JAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
товару немає в наявності
SL305A333JAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.033uF 5% C0G
SL305A333JAB SL305A333JAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V .033uF C0G(NP0) 5 % 5.08 mm