Продукція > SL3 > SL305C105KAB
SL305C105KAB
Виробник:
на замовлення 98200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SL305C105KAB
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL305C105KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305C105KAB SL305C105KAB Виробник : KYOCERA AVX Components sl-series.pdf Cap Ceramic 1uF 50V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
SL305C105KAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
товару немає в наявності
SL305C105KAB SL305C105KAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 10% X7R
SL305C105KAB SL305C105KAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF X7R 10 % 5.08 mm