Продукція > SL3 > SL305C474KAB
SL305C474KAB
Виробник:
на замовлення 98200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SL305C474KAB
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.47 uF X7R 1 0 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL305C474KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305C474KAB SL305C474KAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.47uF 10% X7R
товару немає в наявності
SL305C474KAB SL305C474KAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.47 uF X7R 1 0 % 5.08 mm