Продукція > AVX > SL305C564KAB
SL305C564KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 0.56uF 10% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.56 uF X7R 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL305C564KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305C564KAB SL305C564KAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 0.56 uF X7R 10 % 5.08 mm