SL305E105MAB
SL305E105MAB KYOCERA AVX Components
sl-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U 20 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL305E105MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305E105MAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
товару немає в наявності
SL305E105MAB Виробник : AVX SL-Series-1021246.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 1uF 20% Z5U
SL305E105MAB SL305E105MAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U 20 % 5.08 mm