Продукція > AVX > SL305E105ZAB
SL305E105ZAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts1uF Z5U
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U -20/ +80% 5.08 mm.
Інші пропозиції SL305E105ZAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305E105ZAB SL305E105ZAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 1 uF Z5U -20/ +80% 5.08 mm