Продукція > AVX > SL305E225ZAB
SL305E225ZAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts2.2uF Z5U
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U -20/+80% 5.08 mm.
Інші пропозиції SL305E225ZAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305E225ZAB SL305E225ZAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF Z5U -20/+80% 5.08 mm