Продукція > AVX > SL305E275MAB
SL305E275MAB AVX
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.7uF 20%
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.7 uF Z5U +/-20% 5.08 mm.
Інші пропозиції SL305E275MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL305E275MAB SL305E275MAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.7 uF Z5U +/-20% 5.08 mm