SL307C103KAB
SL307C103KAB KYOCERA AVX Components
sl-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 500V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500 VDC .01uF X7R 10 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL307C103KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL307C103KAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
товару немає в наявності
SL307C103KAB SL307C103KAB Виробник : KYOCERA AVX SL_Series-3165331.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 500 VDC .01uF X7R 10 % 5.08 mm