SL32 5R020
SL32 5R020 Ametherm
SL325R020.pdf
Виробник: Ametherm
Description: ICL 5 OHM 20% 20A 31MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 1.220" (31.00mm)
Lead Spacing: 0.307" (7.80mm)
Approval Agency: CSA, UR
Current - Steady State Max: 20 A
R @ 25°C: 5 Ohms
R @ Current: 30 mOhms
на замовлення 8053 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY AMETHERM - SL32 5R020 - THERMISTOR,SERIE SL32, tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, Scheibengröße: 31mm, Zulassungen: CSA, UL, Widerstand (25°C): 5ohm, usEccn: EAR99, Maximale Nennenergie bei 25°C: 200J, euEccn: NLR, Produktpalette: SL32, productTraceability: No, Maximaler eingeschwungener Strom bei 25°C: 20A, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL32 5R020 SL32 5R020 Виробник : Ametherm SL325R020.pdf Inrush Current Limiters 32mm 5ohms 20A INRSH CURR LIMITER
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SL325R020 SL325R020 Виробник : Vishay / Ametherm SL325R020.pdf Inrush Current Limiters 32mm 5ohms 20A INRSH CURR LIMITER
SL325R020 SL325R020 Виробник : Vishay Ametherm SL325R020.pdf Description: ICL 5 OHM 20% 20A 31MM
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Diameter: 1.220" (31.00mm)
Lead Spacing: 0.307" (7.80mm)
Approval Agency: CSA, UR
R @ 25°C: 5 Ohms
R @ Current: 30 mOhms
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Scheibengröße: 31mm
Zulassungen: CSA, UL
Widerstand (25°C): 5ohm
usEccn: EAR99
Maximale Nennenergie bei 25°C: 200J
euEccn: NLR
Produktpalette: SL32
productTraceability: No
Maximaler eingeschwungener Strom bei 25°C: 20A
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
Мінімальне замовлення: 4
SL325R020 Виробник : Vishay SL325R020.pdf Thermistor 5 Ohm 20% 2-Pin Radial