SL501A223KAB
SL501A223KAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.022uF 100V C0G 10% Radial 10.16mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 223 C0G (NP0) + /-10% 10.16 mm.
Інші пропозиції SL501A223KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL501A223KAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
SL501A223KAB SL501A223KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 223 C0G (NP0) + /-10% 10.16 mm