SL501A333JAB
SL501A333JAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.033uF 100V C0G 5% Radial 10.16mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V .033uF C0G(NP0) 5 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SL501A333JAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL501A333JAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
SL501A333JAB SL501A333JAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V .033uF C0G(NP0) 5 % 10.16 mm