SL501A333KAB
SL501A333KAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.033uF 100V C0G 10% Radial 10.16mm 125°C Bulk
Написати відгук
Description: SKYCAPS, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 0.033 µF.
Інші пропозиції SL501A333KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL501A333KAB Виробник : KYOCERA AVX SL-Series.pdf Description: SKYCAPS
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.033 µF