SL501C105MAB
SL501C105MAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 100V X7R 20% Radial 10.16mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1 uF X7R 20 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SL501C105MAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL501C105MAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
SL501C105MAB SL501C105MAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 1 uF X7R 20 % 10.16 mm