SL501C684KAB
SL501C684KAB KYOCERA AVX Components
slseries.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.68uF 100V X7R 10% Radial 10.16mm 125°C Bulk
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.68 uF X7R 10 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SL501C684KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL501C684KAB Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
SL501C684KAB SL501C684KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100 VDC 0.68 uF X7R 10 % 10.16 mm