SL502C474KAB
SL502C474KAB KYOCERA AVX
SL-Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.400" (10.16mm)
Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 345 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.500" L x 0.200" W (12.70mm x 5.08mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.400" (10.16mm), Height - Seated (Max): 0.560" (14.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Інші пропозиції SL502C474KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL502C474KAB SL502C474KAB Виробник : KYOCERA AVX Components slseries.pdf Cap Ceramic 0.47uF 200V X7R 10% Radial 10.16mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
SL502C474KAB SL502C474KAB Виробник : KYOCERA AVX SL-Series.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 200 VDC 0.47 uF X7R 10 % 10.16 mm