Продукція > AVX > SL505C225KAB
SL505C225KAB AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50volts 2.2uF 10% X7R
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 10 % 10.16 mm.
Інші пропозиції SL505C225KAB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL505C225KAB SL505C225KAB Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50 VDC 2.2 uF X7R 10 % 10.16 mm