SL6206-28MR
SL6206-28MR Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
SL6206-28MR%20SOT-23-5.PDF
Виробник: Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Description: 60DB@(1KHZ) POSITIVE FIXED 2.8V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.8V
Control Features: Enable
PSRR: 70dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.23V @ 200mA
Protection Features: Over Current, Short Circuit
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 60DB@(1KHZ) POSITIVE FIXED 2.8V, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.8V, Control Features: Enable, PSRR: 70dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.23V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Short Circuit.
Інші пропозиції SL6206-28MR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL6206-28MR SL6206-28MR Виробник : Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. SL6206-28MR%20SOT-23-5.PDF Description: 60DB@(1KHZ) POSITIVE FIXED 2.8V
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
PSRR: 70dB (1kHz)