SL6206-30NR
SL6206-30NR Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
SL6206-30NR%20SOT-23-3L.pdf
Виробник: Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Description: 300MA 70DB@(1KHZ) FIXED 3.0V POS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23
Voltage - Output (Min/Fixed): 3V
PSRR: 70dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 0.23V @ 200mA
Protection Features: Over Current, Short Circuit
на замовлення 3000 шт:
Написати відгук
Description: 300MA 70DB@(1KHZ) FIXED 3.0V POS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23, Voltage - Output (Min/Fixed): 3V, PSRR: 70dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 0.23V @ 200mA, Protection Features: Over Current, Short Circuit.
Інші пропозиції SL6206-30NR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL6206-30NR SL6206-30NR Виробник : Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. SL6206-30NR%20SOT-23-3L.pdf Description: 300MA 70DB@(1KHZ) FIXED 3.0V POS
Packaging: Cut Tape (CT)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
PSRR: 70dB (1kHz)