SL6206-33MR
SL6206-33MR Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
SL6206-33MR%20SOT-23-5.PDF
Виробник: Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Description: 300MA 60DB@(1KHZ) FIXED 3.3V POS
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
PSRR: 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz)
Voltage Dropout (Max): 0.3V @ 300mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 2970 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 300MA 60DB@(1KHZ) FIXED 3.3V POS, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 300mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 5.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, PSRR: 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz), Voltage Dropout (Max): 0.3V @ 300mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Інші пропозиції SL6206-33MR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL6206-33MR SL6206-33MR Виробник : Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. SL6206-33MR%20SOT-23-5.PDF Description: 300MA 60DB@(1KHZ) FIXED 3.3V POS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 300mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 5.5V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable