Продукція > AVX > SL621A102FABTR1
SL621A102FABTR1 AVX
SL-Series-1021246.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100volts1000pF C0G
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 1 % 5.08 mm.
Інші пропозиції SL621A102FABTR1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SL621A102FABTR1 SL621A102FABTR1 Виробник : KYOCERA AVX Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 1000pF C0G(NP0) 1 % 5.08 mm