Продукція > SLA > SLA-12VDC-SL-C
SLA-12VDC-SL-C
Виробник:
на замовлення 598000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SLA-12VDC-SL-C
Реле электромагнітне 1C (1 form C) 30A 12V(DC), 250V(AC) Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт.
Інші пропозиції SLA-12VDC-SL-C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLA-12VDC-SL-C Виробник : Ningbo Songle Relay Relay 12V, 30A, 1C (1 form C) Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
SLA-12VDC-SL-C Виробник : Ningbo Songle Relay Реле электромагнітне 1C (1 form C) 30A 12V(DC), 250V(AC) Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт