SLD30A-BP
SLD30A-BP Micro Commercial Co
SLD10(C)A-SLD60(C)A(R-6).pdf
Виробник: Micro Commercial Co
Description: Interface
Packaging: Bulk
Package / Case: R-6, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 123A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V
Supplier Device Package: R-6
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 6000W (6kW)
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Interface, Packaging: Bulk, Package / Case: R-6, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 123A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V, Supplier Device Package: R-6, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 6000W (6kW), Power Line Protection: No, Grade: Automotive.