SLE06S1203C01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Виробник: SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Wall Mount AC Adapters 12V @ 0.5A, Fixed N.A. Blade Wall-plug.
Інші пропозиції SLE06S1203C01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLE06S1203C01 SLE06S1203C01 Виробник : Advanced Energy / SL Power ENG_SLE06_235_01_12_08_22.pdf Wall Mount AC Adapters 12V @ 0.5A, Fixed N.A. Blade Wall-plug