SLE12S1203B01
SLE12S1203B01 SL POWER / Advanced Energy
ENG-SLE12-235-01%2012.09.22.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.99" L x 1.19" W x 1.90" H (76.0mm x 30.3mm x 48.2mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -5°C ~ 45°C
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
на замовлення 286 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.99" L x 1.19" W x 1.90" H (76.0mm x 30.3mm x 48.2mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: -5°C ~ 45°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, cURus, GS, KC, PSE, RCM, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.
Інші пропозиції SLE12S1203B01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLE12S1203B01 SLE12S1203B01 Виробник : Advanced Energy / SL Power ENG-SLE12-235-01%2012.09.22.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 12Vout 2.3mm Contacts Required
товару немає в наявності
SLE12S1203B01 SLE12S1203B01 Виробник : Condor / SL Power SLE12_Datasheet-1759631.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 12Vout 2.3mm Contacts Required
товару немає в наявності
SLE12S1203B01 SLE12S1203B01 Виробник : SL Power ENG-SLE12-235-01%2012.09.22.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 12Vout 2.3mm Contacts Required