SLE12S1803B01
SLE12S1803B01 SL POWER / Advanced Energy
SLE12_Datasheet.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 11W
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.99" L x 1.19" W x 1.90" H (76.0mm x 30.3mm x 48.2mm)
Voltage - Output: 18V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: -5°C ~ 45°C
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 600mA
Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 11 W
на замовлення 481 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 11W, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.99" L x 1.19" W x 1.90" H (76.0mm x 30.3mm x 48.2mm), Voltage - Output: 18V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: -5°C ~ 45°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, cURus, GS, KC, PSE, RCM, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 600mA, Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Power (Watts): 11 W.
Інші пропозиції SLE12S1803B01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLE12S1803B01 SLE12S1803B01 Виробник : Condor / SL Power SLE12_Datasheet-1759631.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 18Vout 2.3mm Contacts Required
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
SLE12S1803B01 SLE12S1803B01 Виробник : Advanced Energy / SL Power ENG_SLE12_235_01_12_25_24-3446797.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 18Vout 2.3mm Contacts Required
товару немає в наявності
SLE12S1803B01 SLE12S1803B01 Виробник : SL Power SLE12_Datasheet-3398659.pdf Wall Mount AC Adapters 12W 18Vout 2.3mm Contacts Required