SLE18S0503B01
SLE18S0503B01 SL POWER / Advanced Energy
ENG-SLE18-235-01%2010.24.23.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 15W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.46" L x 1.18" W x 2.24" H (88.0mm x 30.0mm x 57.0mm)
Voltage - Output: 5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 70.9" (1.80m)
Operating Temperature: 0°C ~ 45°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE, cULus, cURus, GS, RCM, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 3A
Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
на замовлення 163 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SL POWER / ADVANCED ENERGY - SLE18S0503B01 - AC/DC-Netzteil, Industrie & Medizin, 1 Ausgang, 15 W, 5 V, 3 A, tariffCode: 85044083, Ausgangsstrom - Ausgang 2: -, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: Netzstecker separat erhältlich, AC-Eingangsspannung: 90V AC bis 264V AC, euEccn: NLR, Ausgangsspannung - Ausgang 3: -, Ausgangsstrom - Ausgang 3: -, Stromversorgungsausgang: Fest, Ausgangsanschluss: Hohlstecker, innen positiv, 2.5mm x 5.5mm x 9.5mm, Produktpalette: SLE18 Series, Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5V, productTraceability: No, Ausgangsspannung - Ausgang 2: -, Ausgangsstrom - Ausgang 1: 3A, Anwendungen für das Netzteil: Industrie & Medizin, Ausgangsleistung, max.: 15W, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLE18S0503B01 SLE18S0503B01 Виробник : SL POWER / ADVANCED ENERGY ENG-SLE18-235-01%2010.24.23.pdf Description: SL POWER / ADVANCED ENERGY - SLE18S0503B01 - AC/DC-Netzteil, Industrie & Medizin, 1 Ausgang, 15 W, 5 V, 3 A
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: -
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: Netzstecker separat erhältlich
AC-Eingangsspannung: 90V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -
Ausgangsstrom - Ausgang 3: -
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: Hohlstecker, innen positiv, 2.5mm x 5.5mm x 9.5mm
Produktpalette: SLE18 Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5V
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: -
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 3A
Anwendungen für das Netzteil: Industrie & Medizin
Ausgangsleistung, max.: 15W
SVHC: To Be Advised
на замовлення 74 шт:
Кількість Ціна
SLE18S0503B01 SLE18S0503B01 Виробник : Condor / SL Power SLE18_Datasheet-1759580.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 5Vout 2.3mm Contacts Required
товару немає в наявності
SLE18S0503B01 SLE18S0503B01 Виробник : SL Power SLE18_Datasheet-3398780.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 5Vout 2.3mm Contacts Required