SLE36S1203B01
SLE36S1203B01 SL POWER / Advanced Energy
ENG-SLE36-235-01%2012.09.22.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.81" L x 1.30" W x 1.99" H (96.7mm x 33.0mm x 50.5mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, cURus, GS, KC, PSE, RCM, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 3A
Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 36 W
на замовлення 171 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 36W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.81" L x 1.30" W x 1.99" H (96.7mm x 33.0mm x 50.5mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, cURus, GS, KC, PSE, RCM, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 3A, Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 36 W.
Інші пропозиції SLE36S1203B01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLE36S1203B01 SLE36S1203B01 Виробник : Condor / SL Power SLE36_WP_Datasheet-1759639.pdf Wall Mount AC Adapters 36W 12Vout 2.3mm Contacts Required
товару немає в наявності
SLE36S1203B01 SLE36S1203B01 Виробник : SL Power SLE36_WP_Datasheet-1759639.pdf Wall Mount AC Adapters 36W 12Vout 2.3mm Contacts Required