SLE36S3603B01
SLE36S3603B01 SL POWER / Advanced Energy
SLE36_WP_Datasheet.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 36V 36W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.81" L x 1.30" W x 1.99" H (96.7mm x 33.0mm x 50.5mm)
Voltage - Output: 36V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, cURus, GS, KC, PSE, RCM, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 1A
Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 75mW (Max)
Power (Watts): 36 W
на замовлення 506 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 36V 36W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.81" L x 1.30" W x 1.99" H (96.7mm x 33.0mm x 50.5mm), Voltage - Output: 36V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, cULus, cURus, GS, KC, PSE, RCM, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 1A, Input Connector: Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 75mW (Max), Power (Watts): 36 W.
Інші пропозиції SLE36S3603B01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLE36S3603B01 SLE36S3603B01 Виробник : Advanced Energy / SL Power ENG_SLE36_235_01_12_09-3447053.pdf Wall Mount AC Adapters 36W 36Vout 2.3mm Contacts Required
товару немає в наявності
SLE36S3603B01 SLE36S3603B01 Виробник : Condor / SL Power SLE36_WP_Datasheet-1759639.pdf Wall Mount AC Adapters 36W 36Vout 2.3mm Contacts Required
товару немає в наявності
SLE36S3603B01 SLE36S3603B01 Виробник : SL Power SLE36_WP_Datasheet-3398703.pdf Wall Mount AC Adapters 36W 36Vout 2.3mm Contacts Required