SLE48S1503N01
SLE48S1503N01 SL POWER / Advanced Energy
ENG-SLE48-235-01%2012.09.22.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC DC ADAPTOR
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.80" L x 2.01" W x 1.24" H (122.0mm x 51.0mm x 31.5mm)
Voltage - Output: 12V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CCC, CE, CSA, cULus, cURus, GS, KC, TUV, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 4A
Input Connector: IEC 320-C6, IEC 320-C14, IEC 320-C18
Region Utilized: International
Power (Watts): 48 W
Standard Number: 60601-1; 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC DC ADAPTOR, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.80" L x 2.01" W x 1.24" H (122.0mm x 51.0mm x 31.5mm), Voltage - Output: 12V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CB, CCC, CE, CSA, cULus, cURus, GS, KC, TUV, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 4A, Input Connector: IEC 320-C6, IEC 320-C14, IEC 320-C18, Region Utilized: International, Power (Watts): 48 W, Standard Number: 60601-1; 62368-1.